Panvica s riadom Bubble Cook Écoiffier s 18 doplnkami ružová od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská panvica Bubble Cook je krásny a moderný doplnok, ktorý rozžiari každú detskú kuchynku. Panvica Bubble Cook pre deti je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý sa vyznačuje odolnosťou, vysokou kvalitou a bezpečnosťou pre vaše deti. Detská panvica obsahuje vo svojom vnútri 18 štýlových doplnkov, ktoré v detskej kuchynke nemôžu chýbať. S detským riadom Bubble Cook si vaše malé ratolesti užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ. 

Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. Panvica s doplnkami pre deti Bubble Cook spĺňa európske kritéria pre bezpečnosť a kvalitu hračiek. Detská panvica s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov. Detská panvica pre deti Bubble Cook má krásnu ružovú farbu a priesvitný vrchnáčik, pod ktorým sa nachádzajú moderné a farebné doplnky do kuchynky. Panvica má priemer 20 cm a výšku 9 cm.

V jej vnútri môžeme nájsť farebný kuchynský riad, ktorý tvoria 2 fialové tanieriky, sada príborov tvorená 2 vidličkami a 2 príborovými nožíkmi v ružovej farbe, 2 oranžové poháriky, 2 ružové šálky so zelenými podšálkami, 2 ružové čajové lyžičky a 4 hrnce rôznej veľkosti s rúčkou a vo sviežej zelenej a fialovej farbe. Všetky doplnky spolu nádherne ladia a krásne rozžiaria detskú kuchynku. Riadiky sa po použití dajú pekne uložiť späť do panvice a panvicu je možné používať aj samostatne ako doplnok do kuchyne. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32*20*9 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Hmotnosť0,27 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.