Osuška s kapucňou pre najmenších Zen-Bath Kaloo so žinkou bielo-šedá od 0 mesiacov

Popis produktu

Kaloo detská osuška s kapucňou Zen-Bath je krásna jemná osuška vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. S rozmermi 78*115 cm je vhodná na kúpanie najmenších detí, je mäkučká a hebká k detskej pokožke. Súčasťou balenia je aj rukavica, ktorá poslúži jednak ako praktická pomôcka pri kúpaní dieťatka, ale aj na jeho zabavenie, pretože má tvar medvedíka. Aj deti, ktoré spočiatku nemali rady kúpanie sa na to vďaka tejto žinke určite budú tešiť. Každé dieťatko má totiž veľmi rado bábkové divadlo a počas kúpania mu ho rodičia môžu zahrať vďaka žinke-medvedíkovi. Detská súprava na kúpanie je zabalená v praktickom a krásnom darčekovom balení, takže ňou môžete bez starostí obdarovať svojich najbližších. Súprava na kúpanie pre bábätká má jemné sivo-biele sfarbenie, nesmie chýbať ani vo vašej výbavičke.

Čas kúpania je vždy moment plný radosti, ktorý zdieľate so svojim bábätkom. Detská pokožka je po narodení veľmi jemná a citlivá, osuška Kaloo dieťatko po kúpeli zohreje a cíti sa v nej pohodlne. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená jeho hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk, na každý nový povrch a na vzbudenie a rozvoj tejto citlivosti je vhodná aj detská osuška Kaloo. Netreba sa báť  ani prípadného detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý výrobok Kaloo je prísne testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je tak pripravený na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Detská osuška s kapucňou sa stane vďaka mäkkému a jemnému povrchu ideálnou súčasťou každého detského kúpeľa.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek a doplnkov na spanie a kúpanie s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky a doplnky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek a doplnkov je dôkladne kontrolovaný, všetky musia spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská osuška sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala kvalita osušky je potrebné vyhnúť sa namáčaniu a ručnému praniu, používaniu bielidiel a zmäkčovačov.

Vlastnosti

  • hebká súprava na kúpanie pre bábätká
  • rozmery osušky sú 78*115 cm
  • osuška má kapucňu, ktorá zahreje 
  • jemné farebné prevedenie
  • žinka-medvedík zabaví deti počas kúpania
  • darčekové balenie
  • pranie pri 30°, aby sa zachoval farba a kvalita osušky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery78*115 cm
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné