Súprava na obed 100 % Chef Écoiffier so 47 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská obedová súprava 100 % Chef je rozkošná a moderná detská obedová súprava pre deti od 18 mesiacov, ktorá rozžiari každú detskú kuchynku. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré túžia vlastniť svoju vlastnú obedovú sadu. Obedová súprava s riadmi a potravinami je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská súprava s riadikmi obsahuje celkovo až 47 krásnych doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov. Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. 

Detská obedová súprava s riadmi a doplnkami spĺňa všetky európske kritériá pre bezpečnosť a kvalitu detských hračiek. Rozmery detskej obedovej súpravy aj s doplnkami pre deti sú 70*56*13 cm. S obedovou sadou do kuchyne zažijú vaše detičky veľa zábavy a strávia hodiny hraním sa na malých kuchárikov a čašníkov. Detská obedová súprava 100% Chef je prevedená v červeno-zeleno-strieborných farbách, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo a sviežo. Detská sada s riadmi pre deti obsahuje 4 tanieriky a 4 hrnčeky, ktoré spolu krásne ladia a sú prevedené v zelenej a červenej farbe a doplnené o biele bodky. Ďalej sa v detskej obedovej súprave nachádzajú aj príbory v striebornej farbe v počte 8 kusov, 3 strieborné hrnce s rúčkou rôznej veľkosti.

Obsahuje tiež 3 hrnce s pokrievkou rôznej veľkosti a farby, červená miska spolu so zeleným šľahačom, čierny plech na pečenie, sitko na cestoviny, čierna obracačka na jedlo a v neposlednom rade aj veľká misa na šalátik. Súčasťou detského setu s riadmi sú aj plastové napodobeniny potravín, ktoré sú však na nerozoznanie od ich originálov. Môžeme tam nájsť pečené kuriatko, zdravú zeleninku v podobe uhorky, papriky, paradajky a zeleného šalátu. Vďaka detskému setu s riadmi sa vaše detičky môžu naučiť, ako správne stolovať, používať kuchynský riad a naučí sa rozoznávať aj základné potraviny. Detská súprava riadu s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*26*13cm
Rozmery balenia80*40*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,10 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.