Súprava na obed Bubble Cook Écoiffier v taške s 35 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská obedová súprava Bubble Cook je nová a moderná obedová sada pre všetky deti, ktoré radi pomáhajú mamičke v kuchyni a chcú mať vlastnú výbavu s riadikmi na varenie. Súprava riadov pre deti je ideálna do každej detskej kuchynky. Je prevedená v zeleno-ružovej farebnej kombinácii a uložená v priesvitnej taške s oranžovým lemom. Detskú priesvitnú taštičku môže vaše dieťa využiť aj pri iných hrách a na iné účely, napríklad na nosenie formičiek do pieskoviska. 

Detská obedová súprava Bubble Cook je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia a sú príjemné na dotyk. Francúzsky výrobca Écoiffier je zárukou výroby kvalitných hračiek pre vaše malé ratolesti. Rozmery detskej obedovej súpravy sú 29*12*30 cm. Obedový set je ideálny hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov.  Súprava riadov pre deti Bubble Cook obsahuje celkovo až 35 moderných kuchynských doplnkov, ktoré sú povinnou výbavou každej detskej kuchynky.

Doplnky tvoria 4 krásne ružové šáločky aj s tanierikom pod šálku, 4 zelené taniere moderného štvorcového tvaru, 4 červené poháriky bez uška, sada detských plastových príborov v oranžovej farbe a v celkovom počte 12 kusov, krásne oranžové sitko na cestoviny, ružový hrniec so zelenou pokrievkou, veľký oranžový čajník a malá oranžová cukornička s fialovým vrchnáčikom.  S detskou obedovou súpravou sa vaše detičky môžu omnoho rýchlejšie naučiť, ako správne stolovať a naučia sa zaobchádzať a správne používať kuchynský riad.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery29*12*30 cm
Rozmery balenia50*40*40 cm
Hmotnosť0,37 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.