Metla Natur' Janod s drevenou rúčkou

Popis produktu

Janod metla pre deti Natur' je praktická pomôcka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Metlička pre deti má pekné farebné prevedenie červenej a hnedej, ktorá sa zapáči každému malému pomocníkovi v domácnosti. Táto hračka je ideálna pre všetkých chlapcov aj dievčatá, ktorí radi pomáhajú svojim rodičom pri prácach v dome alebo vonku. Detská metla s drevenou rúčkou je ideálna pomôcka pre deti, pre ktoré sú bežné metly príliš veľké. Veľmi sa hodia pre usilovné a pracovité deti, ktoré chcú pomôcť rodičom. Je to pomocník pre malé usilovné ratolesti, ktorý vydrží dlhý čas, vyrobený z kvalitných materiálov.

Detská metla je bezpečná pre hru a prácu najmenších detí. Všetky hračky a pomôcky Janod majú istý edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu, ale aj fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou dieťaťa s metlou sa rozvíja jemná detská motorika. Dieťa má veľký pocit zodpovednosti, ak mu je pridelená nejaká domáca povinnosť, ktorú má samo na starosti. Metlička pre deti je na to skvelým prostriedkom. Vďaka použitým materiálom a zodpovednému prístupu pri výrobe hračiek je detská metla veľmi atraktívnym náradím pre usilovných pomocníkov v domácnosti.

Spoločnosť Janod sa zaoberá produkciou kvalitných a originálnych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • detská metla s drevenou rúčkou
  • z kvalitného dreva
  • vhodná pre deti od 3 do 8 rokov
  • v červeno-hnedej farbe
  • rozvíja jemnú detskú motoriku
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery76*9*18 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.