Drevené magnetické rybárske udice Tropical Fishing Janod a 12 rybičiek od 24 mes

Popis produktu

Magnetická hra chytanie rybičiek Tropical Fishing je pekná a náučná hračka francúzskej značky Janod vhodná pre dievčatá a chlapcov od 2 do 5 rokov. Magnetická hračka chytanie rybičiek je vhodná pre všetkých malých rybárov, na ktorých čakajú 2 drevené udice zakončené magnetom a 12 pestrých rybičiek a morských živočíchov, každé v inej farbe. Veľkosť rybičky je 17 cm. Cieľom hry je čo najrýchlejšie chytiť rybku alebo morského živočícha na drevenú udicu.   Vyhráva, kto bude najrýchlejší a na konci bude mať čo najviac ulovených rybičiek a morských živočíchov. Hra je vhodná na rozvoj pozorovacích schopností, učenie sa farieb hravou formou, ale aj na rozvoj koncentrácie a jemnej motoriky. Magnetická hra pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému francúzskemu dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Fancúzska spoločnosť Janod je známy vývojár detských hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre malých rybárov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 2 do 5 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, koncentrácie, pozorovacích schopností
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery17*10*0,5 cm
Rozmery balenia25*6,5*25 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,6 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.