Magnetická spoločenská hra Aquanemo Janod od 6 rokov

Popis produktu

Magnetická spoločenská hra Aquanemo je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 6 do 10 rokov. Magnetická hračka je vhodná pre všetkých rybárskych nadšencov, súčasťou balenia je pekný obrázok rybníka, magnetické rybičky a drevené udice. Cieľom hry je čo najrýchlejšie chytiť rybku na drevenú udicu, ktorá je zobrazená na karte, ktorú si hráč potiahne. Vyhráva kto bude najrýchlejší a na konci bude mať čo najviac ulovených rybičiek. Hra je vhodná na rozvoj pozorovacích schopností, učenie sa farieb hravou formou, ale aj na rozvoj koncentrácie a jemnej motoriky. Magnetická hra pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je producent nádherných kvalitných hračiek pre deti s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre malých rybárov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 6 do 10 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, koncentrácie, pozorovacích schopností
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.