Gumená lopta Real Betis Unice 15 cm

Popis produktu

Pre všetkých milovníkov športu a športových hier je určená kolekcia loptičiek Unice so športovými motívmi od španielskeho výrobcu. Medzi ne patrí aj gumená loptička Real Betis s logom známeho španielskeho futbalového klubu. Má priemer 15 cm, čím spadá do kategórie malé gumené lopty​. Je odolná a dá sa dofúkať obyčajnou pumpou na lopty. Cena za 1 kus.

Táto malá loptička je svojimi rozmermi ideálna na tréning vnútri, bláznenie sa vo vode či rôzne letné pohybové aktivity. Dá sa s ňou zahrať prakticky kdekoľvek - vonku, vnútri, pri vode či v mori, s kamarátmi alebo s rodičmi, záleží len na fantázii a vôli hrať sa. Loptička je vhodná aj ako milý darček pre radosť a zábavu.

Hra s loptou aktívne zaháňa nudu, zlepšuje motoriku a pestuje tímovú spoluprácu. Španielska spoločnosť Unice sa špecializuje na výrobu rôznych detských hračiek, no najznámejšia je pre svoje vysoko kvalitné lopty s mimoriadnym leskom. V kategórii malé gumené lopty patrí ku svetovej špičke a vyprodukuje až 150.000 lôpt denne.

Magnetky Doprava
Technické parametre
Rozmery150 mm
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha