Loď Aquaplay Fireboat s vodným delom s 10 metrovým dostrelom

Popis produktu

Detská loďka AquaPlay Fireboat je úžasná loďka k vodnej dráhe AquaPlay, ale vaše deti sa s ňou skvele zabavia aj samostatne. Detská loďka s vodným delom má jedinečnú vlastnosť, vďaka ktorej ju bude milovať každý drobec od 3 rokov. Loďka má vodné delo, ktoré má dostrel až 10 metrov. Do loďky jednoducho naberiete vodu a vodná bitka sa môže začať. Striekajúca loďka dokonale zapadne do každej vodnej dráhy, ale poslúži aj ako osviežujúca hra počas horúceho dňa.

Loďka AquaPlay má rozmery 16,5*7,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. 

Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie. Deti si tak môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú hru s autíčkami, loďkami, veselými zvieratkami a inými doplnkami. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery16,5*7,5*7 cm
Celková výška7 cm
Rozmery balenia30*20*30 cm
Celková dĺžka17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,1 kg
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné