Detská lampička Bear Nightlight Doudou et Compagnie prenosná rôzne druhy

Popis produktu

Dajte zbohom nočným morám a rozsvieťte v detskej izbe nádherné svetielko. Detská lampička Bear Nightlight z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie je prenosná lampa v tvare medvedíka, vďaka ktorej sa už deti nebudú báť zaspávať bez prítomnosti rodiča. Detská lampa má rozmery 11,5*12 cm a manipuláciu s ňou hravo zvládnu aj deti.

Svetielko v tvare medvedíka prichádza v štyroch farbách. Poteší vaše dieťatko biely, modrý, ružový alebo hnedý medvedík? Pri objednávke uveďte do poznámky, o aký druh máte záujem. Detská lampička Bear Nightlight Doudou et Compagnie je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov a má rozkošné spracovanie. Prenosná lampa v tvare medvedíka bude bábätká upokojovať a prinesie im pred spaním pocit bezpečia.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery11,5*12 cm
SvetloÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.