Súprava na varenie a pečenie 100 % Chef Écoiffier s 26 doplnkami

Popis produktu

Súprava na varenie a pečenie 100% Chef je ideálnym a moderným doplnkom do detskej kuchynky, po ktorom túži každé malé dievčatko. Kuchynský set 100% Chef je tvorený riadikmi a potravinami, ktoré v žiadnej detskej kuchynke nemôžu chýbať. Sada s riadmi a potravinami pre deti je vyrobená z odolných a kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú bezpečnosťou pre vaše deti. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti.

Detská súprava do kuchyne na varenie a pečenie dodržuje prísne európske kritériá pre kvalitu a bezpečnosť hračiek pre vašich najmenších. Rozmery setu do kuchyne 100% Chef pre deti sú 50*50*13 cm. Kuchynská súprava na varenie a pečenie je vhodná a ideálna najmä pre dievčatká od 3 rokov. Kuchynský set na varenie a pečenie 100% Chef je zložený až z 26 moderných doplnkov do detskej kuchyne. V balení sa nachádza sada na varenie a pečenie pre deti. Medzi doplnky na varenie a pečenie patrí červený hrniec s pokrievkou, červená misa, červený valček na cesto, krájač, 4 formičky v rôznych tvaroch na vykrajovanie cesta, zelený šľahač, zelená vareška, obracačka, vidlička a nožík.

V detskej kuchynskej sade nesmú chýbať aj potraviny na pečenie a varenie ako 4 vajíčka v balení, kuriatko, paradajkový pretlak v krabičke, chutná bábovka v zelenej formičke a taktiež aj šľahačka a majonéza. Všetky doplnky spolu krásne ladia a hodia sa do akejkoľvek detskej kuchynky. S detským kuchynským setom na varenie a pečenie 100% Chef sa deti učia pomáhať v kuchyni, rozvíjajú svoje zručnosti a fantáziu a učia sa používať základný kuchynský riad. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*50*13 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,50 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.