Kuchynka Tradition Écoiffier s 19 doplnkami a výškou 80 cm od 12 mes

Popis produktu

Kuchynka pre deti Tradition je moderná kuchynka, s ktorou sa zabavia aj tie namenšie deti, chlapci a dievčatá od 18 mesiacov. Kuchynka je vyhotovená v nádherných farbách červenejzelenej a bielej, takže upúta na prvý pohľad každé dieťa. Detská kuchynka má výšku takmer 80 cm a ponúkne deťom otváraciu rúru na pečenie, drez, platničku, hodiny a k tomu 19 skvelých doplnkov, ktoré malí šéfkuchári rozhodne využijú.

Kuchynka je vybavené aj poličkami a odkladacím priestorom, kam si môžu kuchári odkladať svoje náčinie po práci. Je to funkčná detská kuchynka, ku ktorej nepotrebujete batérie a predsa sa s ňou dokážu vaše deti zahrať dlhé hodiny. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá jedno i viac detí. Je to skvelá forma, vďaka ktorej sa deti učia komunikovať medzi sebou.

Kuchynka obsahuje množstvo praktických doplnkov, ktoré hru s detskou kuchynkou robia zaujímavou: vidlička, nožík, lyžička, tanierik, solnička, cukornička, sadu hrncov na varenie a ďalšie príslušenstvo. Kuchynka pre deti má drez na umývanie riadu, v ktorom si detičky po varení a pečení umyjú tanieriky a príbor. Celkové rozmery kuchynky sú 56*29*79 cm. 

Detská kuchynka Écoiffier očarí každé malé dieťa, ktoré hrou na kuchárov napodobňujú dospelých a približujú sa ich svetu, osvojujú si kuchárske umenie. Écoiffier je francúzsky výrobca s dlhoročnou tradíciou vo výrobe detských hračiek, čo zaručuje skvelú kvalitu európskeho štandardu.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*29*79 cm
Celková výška79 cm
Celková dĺžka56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,4 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné