Kuchynka Tefal Studio XL Smoby elektronická so zvukmi, s jedálňou a chladničkou s 36 doplnkami oranžovo-šedá

Popis produktu

Detská kuchynka Tefal Studio XL v odtieni krásne oranžovej farby v kombinácii so šedou a bielou pôsobí nadčasovo, a ohúri každého malého kuchára či kuchárku. Detská kuchynka má francúzsky šmrnc a precíznosť, čím sa vyznačujú všetky produkty od Smoby. Jej výška je 100 cm, a je prístupná z 360°. To je výhodná vlastnosť pre deti, ktoré sa tak môžu hrať s kuchynkou z každej strany. S kuchynkou sa zahrá pohodlne i viac detí, je vhodná ako pre dievčatko tak pre chlapčeka. Celkové rozmery kuchynky sú 86*62*100 cm a je vhodné pre deti vo veku od 3 rokov. Táto kuchynka s jedinečným dizajnom je inšpirovaná novými módnymi trendami a je dokonalou replikou realistickej kuchynky. Deti si ju zamilujú hlavne vďaka množstvu detailov a funkcií, ktorými disponuje. Kuchynka u detí rozvíja motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a deti si pri hre zdokonaľujú komunikačné schopnosti. Hrou s kuchynkou deti napodobňujú dospelých, a kuchynka je dostatočne veľká na hru pre viac detí.

Elektronická kuchynka vydáva realistické zvuky a má magické funkcie, ktoré ocení každý malý kuchár či kuchárka. V magickom hrnci po položení na sporák uvaria cestoviny. Kuchynka obsahuje zabudovaný espresso kávovar s kapsulami rôznych príchutí. Pod ním sa nachádza automat na sódu. Panvica má kreatívne prevedenie a je prispôsobená na hádzanie placiek, tak ako to robí pravý majster kuchár. Detská kuchynka má rúru na pečenie a umývačku riadu s otvárateľnými dvierkami. Kuchynka tiež disponuje chladničkou na uloženie potravín a skrinku na doplnky a kuchynské náradie. Medzi doplnky kuchynky patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie, poháre  na sódu a šálky na kávu, kapsule do kávovaru, z jednej strany opečené potraviny, placka, čarovné cestoviny, panvica na vyhadzovanie placky, mlieko, cereálie cestoviny a cookies polotovary, ako aj stojan na riady do umývačky riadu, soľnička a korenička. Kuchynka Smoby Tefal Studio XL má množstvo úložného priestoru a jedáleň na servírovanie jedál. Kuchynka funguje na 1 AA batériu, ktorá je v balení.

Pracovná doska obsahuje drez na umývanie riadov, sporák s dvoma elektrickými platničkami a pracovnou doskou na prípravu jedál. Sporák pri varení vydáva realistické zvuky Blop Blop Blop Pccchhhhii a sódovač pri dávkovaní sódy vydáva zvuk Cric Cric. Kuchynka pre deti francúzskeho výrobcu Smoby je priestranná, vyrobená z kvalitných plastových materiálov. K doplnkom kuchynky patrí magický hrniec s pokrývkou. Táto nádherná detská kuchynka s originálnym a unikátnym dizajnom a 36 doplnkami má množstvo funkcií, ktoré hru detí robia nezabudnuteľnou. Kuchynka je stabilná a bezpečná. Má pevnú stavbu a je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Hrany detskej kuchynky sú oblé a jemné. To zaručuje že dieťa sa neporaní. Plastové doplnky sú vyrobené zo zdravotne neškodných plastov. Plastový materiál je jemný a zamatový na dotyk, ktorý je príjemný k detským rúčkam. S touto detskou kuchynkou, majú vaše ratolesti o zábavu postarané. Deti milujú hru s detskou kuchynkou, ktorá im umožňuje veľké množstvo hier a dlhých hodín strávených hrou. Tak čo vám váš malý kuchár či kuchárka navaria v novej kuchynke? 

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • espresso kávovar s kapsulami
 • sódovač so zvukovými efektami Cric Cric
 • 36 doplnkov
 • realistické zvuky pri varení Blop Blop, Pppssshhii
 • čarovný hrniec s cestovinami
 • opečené potraviny (steak a ryba)
 • panvica na vyhadozvanie placiek 
 • francúzsky výrobok Smoby
 • od 3 rokov
 • celková výška 100 cm 
 • chladnička s regálom
 • vhodné pre dievčatá a chlapcov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery86*62*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*74 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8,2 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.