Kuchynka Tefal SuperChef Smoby elektronická so zvukmi, s ľadom, kávovarom, grilom a 47 doplnkami červeno-šedá

Popis produktu

Elektronická kuchynka Smoby Tefal SuperChef magickými funkciami a realistickými zvukovými efektami, je unikátna a inovatívna detská kuchynka s výnimočným dizajnom a krásnymi doplnkami. Má množstvo doplnkov a funkcií, ktoré ju robia jedinečnou. Kuchynka Tefal SuperChef má krásne farebné prevedenie žiarivej červenej farby v kombinácii s bielou pracovnou doskou a šedými doplnkami. Kuchynka pre deti je inšpirovaná novými módnymi trendami a jej prevedenie dokonale kopíruje realistické dizajnérske kuchyne. Jej žiarivé farby naviac vzbudzujú u detí fantáziu a predstavivosť. Kuchynka Smoby je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov. Všetky detaily kuchynky sú prispôsobené malým detským rúčkam. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Hra s detskou kuchynkou u detí tiež pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Detská kuchynka je elektronická, a preto má špeciálne funkcie, ktoré očaria každé dieťa. Sporák pri varení vydáva realistické zvuky Blop Blop Psssch. Detská kuchynka je vybavená replikami ozajstných potravín, ktoré sú z jednej strany opečené.

Magickou funkciou detskej kuchynky čarovný hrniec s uvarenými cestovinami. Detská kuchynka obsahuje spolu až 47 doplnkov. Medzi nich patrí panvica na otáčanie placiek, ktorá premení každého malého kuchára či kuchárku na gurmánskeho majstra.  K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež veľa napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovaču ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami rôznych príchutí. Kuchynka pre deti od Smoby Superchef je dostatočne veľká na hru pre viacero detí. Jej výhodou je prístupnosť z každej strany. Kuchynka má detskú chladničku s otvárateľnými dvierkami, ktorá slúži zároveň ako úložný priestor pre potraviny.

V strednej časti kuchynky je tiež priestor na odkladanie doplnkov alebo iných príslušenstiev, ktoré sú dostupné v našej ponuke. Dôležitú časť kuchynky tvorí rúra na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a vysúvateľným roštom. Pracovná doska detskej kuchynky obsahuje drez, kde deti môžu umývať riad po varení a sporák s dvoma plynovými a dvoma elektrickými varičmi. Krásnym doplnkom kuchynky je aj barbecue gril na opekanie. Nad sporákom je stojan na digestor s pekným obrázkom. Vedľa neho je espresso kávovar s náhradnými kapsulami a vysunutá kuchynská doska ktorá môže slúžiť napríklad ako barový pult.  Spoločnou hrou a napodobňovaním dospelých sa deti dokážu zabaviť dlhé hodiny, a pritom sa učia ako to funguje v ozajstnej kuchyni. Vďaka detským hodinám pod digestorom sa deti učia rozlišovať čas. Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm, a jej rozmery sú 115*41*97 cm a jej výška je 97 cm.

Je to kvalitný francúzsky výrobok, popredného výrobcu detských hračiek Smoby. Detská elektronická kuchynka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 AA batériu, ktorá je súčasťou balenia. Táto nádherná detská kuchynka s originálnym a unikátnym dizajnom a 47 doplnkami má množstvo funkcií, ktoré hru detí robia nezabudnuteľnou. Kuchynka je stabilná a bezpečná. Stojí na 6 stĺpoch, a je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Hrany detskej kuchynku sú oblé a jemné. To zaručuje že dieťa sa neporaní. Plastové doplnky sú vyrobené zo zdravotne neškodných plastov. Plastový materiál je jemný a zamatový na dotyk, ktorý je príjemný k detským rúčkami. S touto detskou kuchynkou, majú vaše ratolesti o zábavu postarané. Deti milujú hru s detskou kuchynkou, ktorá im umožňuje veľké množstvo hier a dlhých hodín strávených hrou. Tak čo vám váš malý kuchár či kuchárka navaria v novej kuchynke.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • funguje na 1 AA batériu
 • dávkovač ľadu s kockami ľadu
 • barbecue grill 
 • espresso kávovar s náhradnými kapsulami
 • 47 doplnkov
 • magický hrniec s cestovinou
 • realistické zvuky ako pri varení a pečení Blop Blop, Pshhiii
 • panvica na vyhadzovanie placiek
 • od 3 rokov
 • francúzsky výrobca Smoby
 • celková výška 97 cm
 • vhodné pre dievčatá a chlapcov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia78*24*80 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť10,17 kg
NoteBattery: 1 AA
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.