Kuchynka Studio Tefal Smoby elektronická so zvukmi a 19 doplnkami zelená

Popis produktu

Detská kuchynka Studio Tefal je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii zelenej, oranžovej, striebornej a bielej farby. Kuchynka pre deti je elektronická a vydáva rôzne druhy zvukov a efektov. V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou a preto patrí k top produktom medzi detskými kuchynkami. Značka Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je prístupná z každej strany a preto je vhodná na hru pre dve až tri deti. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. 

Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstvu doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnkov sú príjemné a zamatové na dotyk.  Bezpečnosť kuchynky je zaručená vďaka pevným plastom. Detská kuchynka Smoby je navrhnutá a dodávaná s množstvom doplnkov a detailov, ktoré kuchynku robia jedinečnou. Kuchynka pre deti má množstvo úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Kuchynka pre deti Studio Tefal je vysoká 99 cm. K vybaveniu kuchynky patrí rúra na pečenie, platničku na varenie a množstvo príslušenstva. Pracovná doska obsahuje zabudovanú elektrickú varnú platňu s dvojplatničkou, ktorá po položení hrnca alebo panvice vydáva realistické zvuky ako pri varení, pečení, vyprážaní alebo bublaní vody Blop-Blop.

Spolu kuchynka obsahuje až 19ks doplnkov.  Patri a k nim poháre, príbor, taniere, hrnce a potraviny. K doplnkom kuchynky patrí aj kávovar so šálkou. Zeleno-biela kombinácia farieb je veľmi moderná. Z každej strany kuchynky sa nachádza nejaký spotrebič ako rúra na pečenie, chladnička alebo poličky na ukladanie riadu a potravín a zeleniny či ovocia. Dvierka detskej kuchynky sú otvárateľné a z vrchu je elektrický zvukový sporák. Na druhej strane sa nachádza drez na umývanie riadu. V strede kuchynky je umiestnený stojan s kávovarom a bielym hrnčekom nad ním je úložný priestor na poháre. Z opačnej strany je jedálenský kútik na prestieranie. Elektronická kuchynka je ako stvorená pre malé gazdinky. Rozmery: 61*37*99 cm. Výška pracovnej dosky je 51 cm. Je to jedna z najúspešnejších produktov medzi detskými kuchynkami. Funguje na 1 x CR2032 batériu.

Vlastnosti

  • jedinečná kuchynka pre deti
  • 19 doplnkov na varenie a pečenie
  • vhodná od 3 rokov
  • pre hru 2-3 detí
  • výška 99 cm
  • dostatok úložného priestoru
  • s jedálenským kútikom
  • s elektrickou platňou, ktorá vydáva zvuky
  • funguje na 1 x CR2032 batériu
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*37*99 cm
Celková výška99 cm
Rozmery balenia52*26*61 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,45 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.