Kuchynka Studio Tefal Smoby elektronická so zvukmi, s kávovarom Espresso Rowenta a 19 doplnkami červená

Popis produktu

Smoby detská kuchynka Studio Tefal je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii  červenej a bielej farby. Kuchynka pre deti je elektronická a vydáva rôzne druhy zvukov a efektov.  V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou a preto patrí k top produktom medzi detskými kuchynkami. Značka Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je vhodná na hru pre dve až tri deti. 

Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstva doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnkov sú príjemné a zamatové na dotyk. Detská kuchynka Smoby je navrhnutá s množstvom doplnkov a detailov. 

Kuchynka má množstvo úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Kuchynka pre deti Studio Tefal je vysoká 99 cm. K vybaveniu kuchynky patrí rúra na pečenie, platnička na varenie a množstvo príslušenstva. Spolu kuchynka obsahuje až 19 kusov doplnkov. Patria k nim poháre, príbor, taniere, hrnce a potraviny. K doplnkom kuchynky patrí aj kávovar Espresso Rowenta. Červeno-biela kombinácia farieb je veľmi moderná. Výhodou kuchynky je to, že je prístupná zo všetkých troch strán.

Z každej strany sa nachádza nejaký spotrebič ako rúra na pečenie, chladnička alebo poličky na ukladanie riadu a potravín a zeleniny či ovocia. Dvierka detskej kuchynky sú otvárateľné a z vrchu je elektrický zvukový sporák, ktorý vydáva zvuky ako pri smažení, dusení a bublaní vody Blop-Blop. Na druhej strane sa nachádza drez na umývanie riadu. Elektrická kuchynka je ako stvorená pre malé gazdinky. Jej rozmery sú 99*61*37 cm. Je to jedna z najúspešnejších produktov medzi detskými kuchynkami. 

Funkcie a vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul 
  • prístupná z každej strany
  • realistické zvuky ako pri varení Blop Blop 
  • espresso kávovar Rowenta
  • drez na umývanie riadu, chladnička, poličky
  • od 3 rokov
  • celková výška 99 cm
  • 19 doplnkov
  • vhodná pre dievčatá i chlapcov
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery99*61*37 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.