Kuchynka Studio Barbecue Tefal Smoby elektronická so zvukmi, so sódovačom, grilom a 27 doplnkami zelená

Popis produktu

Kuchynka pre deti Studio Barbecue Tefal je kuchynka s výnimočným dizajnom od popredného francúzskeho výrobcu detských hračiek Smoby. Je prevedená v dynamicky elegantnej farebnej kombinácii šedej, bielej striebornej a kráľovskej fialovej farby do ktorej vstúpi kontrastná bledozelená farba ktorý vytvára svieže osvieženie. Tieto farebné kombinácie sú najmodernejšie nielen medzi kuchynkami ale aj vo francúzskej móde a architektúre. Detská kuchynka Studio Barbecue je veľmi pekná a netradičná kuchynka, ktorá svojim výzorom pripomína realistickú kuchynku. Jej výhodou  je prístupnosť z 360°, čo umožňuje hru viacerým deťom. Spoločnou hrou si deti rozvíjajú komunikačné schopnosti a je to vhodná forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú správanie dospelých. Z každej strany detskej kuchynky Smoby sú dieťaťu k dispozícii iné spotrebiče. Jej vysoká bezpečnosť je zaručená vďaka najkvalitnejšiemu materiálu z pevného a odolného plastu, ktorý je zároveň stabilný. Povrch plastu je príjemný a zamatový na dotyk. Veková vhodnosť tejto kuchynky pre deti je od 3 rokov veku dieťaťa.

Všetky úchyty, ako aj tlačidlá a náradie sú prispôsobené malým detským rúčkam. Táto kuchynka pre deti s dynamickým dizajnom je vysoká 100 cm. Pracovná doska s jedálenským stolom je dieťaťu prístupná vo výške 51 cm. Prestieranie stola je na vzorkovanom obruse. Kuchynka pre deti obsahuje množstvo funkčných doplnkov a zaujímavých spotrebičov, ktoré sú zárukou skvelej zábavy po dlhý čas. Obsahuje drez na umývanie riadu s vysokým vodovodným kohútikom moderného vzhľadu a za ním je odkvapkávač na riad. Pracovná doska obsahuje zabudovanú elektrickú varnú platňu s dvojplatničkou, ktorá po položení hrnca alebo panvice vydáva realistické zvuky ako pri varení, pečení, vyprážaní alebo bublaní vody Blop-Blop. Netradičným doplnkom kuchynky pre deti je zelený polkruhový gril s imitáciou rozpáleného dreva pod mriežkou, ktorá sa dá nadvihnúť. Po otočení zapínača sa grilovanie klobások a zeleniny môže začať aj spolu s príborom na grilovanie, ktorý je uložený hneď vedľa mriežky.

Hlavným prvkom spodnej časti detskej kuchynky Smoby je chladnička s otvárateľnými dvierkami bledozelenej farby, ozdobené čiernou nálepkou s teplomerom, rúra na pečenie s dvierkami z priesvitného plastu. Tlačidlá na zapínanie a vypínanie vydávajú mechanický zvuk Klik-Klik. Detská kuchynka obsahuje množstvo úložného priestoru v hornej a spodnej časti kuchynky, kde si deti odložia všetky doplnky a riady. Tak má všetko svoje miesto a nič sa nepovaľuje po zemi. Nad pracovnou doskou je oblý digestor s háčikmi a visiacim príborom. Na zadnej stene je digestor a pod ním espresso kávovar s veľkým bielym hrnčekom, do ktorého sa vkladajú kapsule s príchuťou kávy, mlieka, čokolády. Milým, a zaujímavým doplnkom kuchynky pre deti je prístroj na výrobu domácej sódy, ktorý počas hry vydáva zvuky Cric-Cric. Kuchynka obsahuje spolu až 27 kusov doplnkov a tak ponúka veľa možností na hru pre malých kuchárov a pekárov. Firma Smoby je dlhoročným výrobcom detských hračiek tej najvyššej kvality a najmodernejšieho dizajnu, ktoré spĺňajú prísne európske normy. Funguje na batérie.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul 
 • prístupná z každej strany
 • realistické zvuky ako pri varení Blop Blop 
 • tlačidlá so zvukom Klik Klik
 • sódovač vydáva zvuky Cric Cric
 • gril na pečenie
 • 27 doplnkov
 • espresso kávovar s kapsulami
 • od 3 rokov
 • celková výška 100 cm
 • vhodná pre dievčatá i chlapcov
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*47*100 cm výška
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*69 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,25 kg
NoteBattery: 1xAA LR6 1,5 V
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.