Kuchynka Loft 4v1 Smoby elektronická so zvukmi, s vysúvacou pracovnou plochou a 25 doplnkami strieborná

Popis produktu

Detská kuchynka Loft 4v1 je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii striebornej, bielej a zelenej farby. Tieto farby sú momentálne in vo svete architektúry a interiérového dizajnu. Kuchynka pre deti je elektronická a vydáva rôzne druhy zvukov a efektov, čo deti milujú a cítia sa ako v reálnej kuchynke. V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou a preto patrí k top produktom medzi detskými kuchynkami vo svete. Značka Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov najprísnejších európskych štandardov. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby a zároveň nezaberá veľa miesta. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je dostatočne veľká a vhodná na hru pre jedno i viac detí. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. 

Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstvu doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnkov sú príjemné a zamatové na dotyk. Detská kuchynka Smoby obsahuje množstvo doplnkov a detailov. Kuchynka má veľa úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Kuchynku pre deti Loft 4v1 je možné prestavať podľa potreby až na 4 rôzne veľkosti. Detská kuchynka má výsuvnú pracovnú plochu. V centrálnej časti kuchynky je spoločný elektrický varič s plynovým varičom. Nad ním je umiestnený panel s lopárikom na krájanie a nad ním sú háčiky na uloženie doplnkov. V hornej časti z boku sú hodiny, hneď vedľa je úložný priestor na taniere. Pracovná plocha kuchynky obsahuje drez na umývanie riadu s dlhým moderným vodovodným kohútikom, a jedálenský kútik. Pri otočení kolieska plynového variča vystúpia modré plamienky a vydávajú realistické zvuky Cric-Cric.

Po položení hrnca alebo panvice na plochy elektrického variča kuchynka vydáva zvuky ako pri varení, pečení, vyprážaní, bublaní Blop-Blop. Elektrická platnička sa po spustení rozsvieti ako ozajstná. Platňa je na dotykové ovládanie. Súčasťou detskej kuchynky sú moderné doplnky, príbory, taniere, recepty na kartách, hrnce a mnohé iné. Spolu obsahuje detská kuchynka 25 kusov doplnkov. Dĺžka kuchynky je 122 cm, čo umožňuje hru viacerým deťom. Hra deťom umožňuje vymýšľať rôzne kombinácie a profesie. Výška kuchynky pre deti je 102 cm a jej dĺžka je 34 cm. Je to dostatočný priestor na zavesenie príboru, riadov, receptov a hodiniek s mechanickými ručičkami. Kuchynský drez na bočnom krídle má moderný dizajn. Dvierka kuchynky sú otvárateľné a poličky vysúvacie. Koláč po upečení v rúre naberá svoj tvar a vyplní celý plech. Krásna moderná kuchynka je prevedená v dynamickom prevedení s veľmi realistickými zvukmi a svetlami. Výška pracovnej dosky je 50 cm. Je to veľmi bezpečná a kvalitná kuchynka, ktorá je vyrobená z odolných plastových materiálov, ktoré sú zároveň jemné a zamatové na dotyk. Všetky doplnky, úchytky a tlačidlá sú vyvinuté presne pre deti od 3 rokov.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul 
 • 4 rôzne veľkosti - flexibilná
 • prístupná z každej strany
 • realistické zvuky ako pri varení Blop Blop 
 • elektrický a plynový varič s modrým plameňom
 • kuchynské hodiny, drez na umývanie riadu
 • espresso kávovar s kapsulami
 • od 3 rokov
 • celková výška 102 cm
 • 25 doplnkov
 • vhodná pre dievčatá i chlapcov
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery102*122*34 cm
Celková výška102 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia66*26*74 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,03 kg
Farbastrieborná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.