Kuchynka Loft French Cuisine Écoiffier so 14 doplnkami tyrkysovo-modrá od 18 mes

Popis produktu

Detská kuchynka French Cuisine od francúzskeho výrobcu Écoiffier je nádherná kuchynka v tyrkysovo-modrej farbe v kombinácii so striebornou. Jej rozmery sú 49*29*67 cm, jej celková výška je 67 cm. Je to kuchynka pre dievčatá, vhodná už od 18 mesiacov. Je to praktická a veľmi moderná detská kuchynka, ideálna do každej detskej izby. Má otvárateľné dvere na chladničke, po bokoch sú umiestnené poličky na potraviny a háčiky na riad. Nad sporákom má digestor s hodinami a pod digestorom otvárateľnú mikrovlnku. Kuchynka pre deti má tiež drez na umývanie riadu, chladničku a pracovnú dosku. Detská kuchynka je vyrobená z kvalitných plastových materiálov.

Obsahuje spolu 14 doplnkov do kuchyne ako riady, hrnce, potraviny, soľnička, korenička a mnoho ďalších. Doplnky ponúkajú deťom veľkú možnosť vyhrania sa. Detská kuchynka očarí každé malé dieťa a deti sa učia napodobňovať dospelých počas varenia. S kuchynkou sa pohodlne zahrá jedno ale i viac detí naraz, ich spoločná hra rozširuje formu spoločenského chovania a komunikácie. Moderná farebná kombinácia modrej, tyrkysovej a striebornej z nej robí hviezdu medzi kuchynkami. Kuchynka je kvalitným francúzskym produktom značky s dlhoročnou tradíciou vo výrobe detských hračiek.

Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage Der Grüne Punkt. S kuchynkou a doplnkami do kuchynky Écoiffier sa deti zabavia veľmi dlho, pretože ponúka široké spektrum hier pre malých kuchárov a kuchárky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*29*67 cm
Celková výška67 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Celková dĺžka49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,205 kg
Farbastrieborná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.