Kuchynka Hello Kitty Cheftronic Smoby elektronická so zvukom, svetlom a 19 doplnkami tmavoružová

Popis produktu

Elektronická kuchynka pre deti so zvukom a svetlom Hello Kitty Cheftronic krásnu tmavoružovú farbu a je vhodná pre každé dievčatko vo veku od 3 rokov. Detská kuchynka je ozdobená motívmi, obrázkami a ornamentami Hello Kitty, ktorá je obľúbenou rozprávkovou postavičkou každého dievčatka. Hello Kitty si hneď získa srdce každej malej princeznej. Kuchynka má optimálny pomer dĺžky, výšky a šírky, v dynamickej kombinácií farieb dodáva kuchynke šmrnc a príťažlivý dizajn. Je to nová verzia kuchynky, ktorá bola u detí dlhé roky na zozname najobľúbenejších produktov. Kuchynka pre deti so svetlom a zvukom je elektronická a teda funguje na 3 x AA/LR6 batérie, so všetkým čo potrebuje dieťa k šéfovaniu vo svoje prvej vlastnej kuchynke. Kuchynka pre deti je elektronická, a vydáva rôzne druhy zvukov a sieti. V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou, a preto patrí k najúspešnejším produktom medzi detskými kuchynkami. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov. 

Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby, a navyše nezaberá veľa miesta. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Všetky tlačidlá a úchytky, ako aj náradie je prispôsobené tak, aby s ním deti od 3 rokov mohli pohodlne a bezpečne manipulovať. Je dostatočne veľká, a vhodná na hru pre jedno i viac detí. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti, je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená hlavne u dievčat. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstvu doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnkov sú kvalitné a odolné a zároveň príjemné a zamatové na dotyk. Detská kuchynka Hello Kitty Cheftronic obsahuje množstvo doplnkov a detailov. Kuchynka má veľa úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Detská kuchynka obsahuje snímateľný a vode odolný drez na umývanie riadu.

Pod drezom je polička na ukladanie riadu a potravín. Detská kuchynka je vybavená aj elektrickým sporákom s dvojplatničkou vydávajúcou zvuky ako pri smažení a varení, pečení alebo bublaní vody Blop-Blop. Pracovná doska je doplnená o odkvapkávač na riad. Sporák ma digitálne hodinky a rúra ukazuje teplotu počas pečenia. Nad sporákom detskej kuchynky je moderný digestor s háčikmi na visiaci príbor. Kuchynka pre detizabudovaný kávovar s reálnym zvukom kávovaru a rúru na pečenie s vlastným grilom. Cez priesvitné dvierka rúry sa dá sledovať ako sa pečie jedlo položené na mriežke. Po zapnutí rúry sa rozsvieti svetlo, a po upečení sa za zvuku vypne svetlo a jedlo je hotové na prestieranie. Kuchynka má spolu 19 doplnkov. Patria k nim riady, príbor, hrnce a rôzne potraviny. Výška pracovnej dosky je 31 cm. Rozmery detskej kuchynky sú 47*29*62 cm. Kuchynka Smoby je ideálnym darčekom pre dievčatko, ktoré sa rado zabáva hrou na pečenie a varenie.

Funkcie a vlastnosti

 • elektronická detská kuchynka
 • dievčenský motív Hello Kitty
 • so zvukmi a svetlom
 • sporák vydáva zvuky Blop Blop
 • s 19 doplnkami
 • s digestorom, sušičkou riadu a digitálnymi hodinami
 • výška 62 cm
 • dostatok úložného priestoru
 • pre hru viacerých detí
 • funguje na 3 x AA/LR6 batérie
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • z odolných plastových materiálov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*29*62 cm
Celková výška62 cm
Rozmery balenia53*10*59 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,43 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.