Kuchynka 100% Chef Modular 4v1 Écoiffier obojstranná s doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka pre deti 100% Chef Modular Écoiffier  je moderná detská kuchynská linka pre deti od 18 mesiacov, ktorá obsahuje všetko, čo správna gazdinka potrebuje. Je prevedená v príťažlivých odtieňoch sviežej červenej a svetlozelenej farby. Pracovná doska kuchynky, ako aj ostatné časti sú bodkované, čo dodáva kuchynke eleganciu a šmrnc.

Detská kuchynka 100% Chef obsahuje množstvo užitočných doplnkov, ktoré hru robia dokonalou. Ústredná časť kuchynky je pracovná plocha, ktorá je vo výške 34 cm od zeme. Je tvorená elektrickou varnou doskou a drezom na umývanie riadu s moderným dlhým kuchynským kohútikom. Výhodou kuchynky je to, že sa dá modifikovať podľa potrieb dieťaťa na veľkú kuchynku s bočnými stranami, ktoré sa dajú umiestniť v akomkoľvek uhle, alebo sa dá poskladať do tvaru štvorca.

Kuchynka pre deti Écoiffier je prístupná z každej strany, Preto je vhodná na hru aj pre viac detí. Touto formou si deti vzájomne pestujú komunikačné schopnosti a je to vhodná forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú správanie dospelých. Po pravej strane kuchynky je miesto na odkladanie misiek a náradia, z ľavej strany kuchynky pre deti je jedálenský stôl s prestieraním. Dolná časť kuchynky je tvorená rúrou na pečenie s otvárateľnými dvierkami s tlačidlami a displejom. Nad pracovnou plochou je červená tabuľa s háčikmi a podstavcom na doplnky. Kombinácia červenej striebornej a sviežej zelenej farby pôsobí veľmi pozitívne a podporuje fantáziu u detí.

Detská kuchynka 100% Chef Modular 4v1 je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú jemné a príjemné na dotyk. K doplnkom kuchynky patria príbory, naberačky a kuchynské náradie, hrniec s pokrývkou, veľká bodkovaná miska, tanierik, pohárik a červená a zelená fľaštička. Všetky tlačidlá, úchytky a náradie je prispôsobené pre jemné ručičky detí. Rozmery detskej kuchynky sú 64*26*54 cm. Je to krásna a elegantná francúzska kuchynka od spoločnosti Écoiffier, čo je zárukou dlhoročnej kvality, jedinečného dizajnu a odolnosti. Kuchynka je skladná a nezaberá veľa miesta.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*26*54 cm
Výška pracovnej plochy34 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,65 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.