Kuchynka 100 % Chef Écoiffier s grilom s 13 doplnkami červená od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier kuchynka s grilom 100 % Chef je nádherná hračka s prepracovanými detailmi vhodná pre deti od 18 mesiacov. Súčasťou detskej kuchynky je 13 doplnkov, ktoré sú nevyhnutné na varenie či pečenie pre malých kuchárov a kuchárky. K doplnkom patria rôzne kuchynské nástroje, napríklad lyžica, vidlička, naberačka, soľnička, korenička a miska s pokrievkou. Zaujímavosťou kuchynky pre deti je otáčací gril s kuriatkom, pre ešte realistickejšie pečenie a varenie vašich ratolestí. Kuchynka je ladená v červenej farbe, je vyrobená z pevných a odolných materiálov pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí.

Detské kuchynky sú síce veľmi zábavnou hračkou, ktorá upúta každé dieťatko, ale majú aj iný, možno dôležitejší význam. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom detskej kuchynky rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, chcú sa postarať o svoju rodinu tým, že im niečo dobré uvaria.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*26*69 cm
Celková výška69 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,040 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.