Kolobežka Transformers Robots in Disguise Smoby otočná

Popis produktu

Kolobežka Transformers Robots in Disguise je trojkolesová kolobežka od výrobcu Smoby s funkciou otáčania koliesok. Poskytne vašim najmenším stabilnú, ale zábavnú jazdu vďaka dvom nakláňajúcim sa kolieskam v prednej časti. Je to pevná kolobežka s kovovými riadidlami, ktoré majú protišmykové rúčky. Protišmykový povrch je aj na nášľapnej časti, aby dieťa stálo na kolobežke stabilne a bezpečne. V zadnej časti kolobežky sa nachádza nožná brzda pre vyššiu bezpečnosť. Kolobežka Transformeri je vhodná pre deti od 3 rokov. Kolieska v prednej a zadnej časti majú rôzny priemer, v prípade potreby sa dajú odmontovať a vymeniť za nové.

Otočné ovládanie, pri ktorom sa pohybom riadidiel otáčajú predné kolieska, je veľmi zaujímavé pre všetky malé deti. Jazda na kolobežke je tak ešte vzrušujúcejšia. Kolobežka Transformeri je skvelá prvá kolobežka pre deti, ktoré sa ešte len učia jazdiť na kolobežke a učia sa ako s ňou manévrovať. Má nádherné farebné prevedenie, ktoré v deťoch podnecuje ich fantáziu. Deti milujú jazdu na kolobežke, pretože je to vždy vzrušujúci zážitok a veľmi zábavný spôsob trávenia voľného času. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti vďaka nej trávia čas na čerstvom vzduchu. Zároveň si trénujú aj postreh a reflexy.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s jedinečným dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky: chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu. Kolobežka má nosnosť 20 kg.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*23*68 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2 kg
Nosnosť20 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.