Kolobežka Autá 3 Smoby otočná

Popis produktu

Kolobežka Autá 3 je trojkolesová kolobežka poskytne vašim najmenším stabilnú, ale zábavnú jazdu vďaka dvom nakláňajúcim sa kolieskam v prednej časti. Je to pevná kolobežka s kovovými riadidlami, ktoré majú protišmykové rúčky. Protišmykový povrch je aj na nášľapnej časti, aby dieťa stálo na kolobežke stabilne a bezpečne. V zadnej časti kolobežky sa nachádza nožná brzda pre vyššiu bezpečnosť. Kolobežka Autá 3 je vhodná pre deti od 3 rokov. Kolieska v prednej a zadnej časti majú rôzny priemer, v prípade potreby sa dajú odmontovať a vymeniť za nové.

Otočné ovládanie, pri ktorom sa pohybom riadidiel otáčajú predné kolieska, je veľmi zaujímavé pre všetky malé deti. Jazda na kolobežke je tak ešte vzrušujúcejšia. Kolobežka Autá 3 je skvelá prvá kolobežka pre deti, ktoré sa ešte len učia jazdiť na kolobežke a učia sa ako s ňou manévrovať. Má nádherné farebné prevedenie, ktoré v deťoch podnecuje ich fantáziu. Deti milujú jazdu na kolobežke, pretože je to vždy vzrušujúci zážitok a veľmi zábavný spôsob trávenia voľného času. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti vďaka nej trávia čas na čerstvom vzduchu. Zároveň si trénujú aj postreh a reflexy.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s jedinečným dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky: chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu. Kolobežka má nosnosť 20 kg.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*23*68 cm
Celková výška68 cm
Celková dĺžka56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2 kg
Nosnosť20 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné