Hravá kuchárka Chef Smoby Cup Cake v hrnčekoch s receptami a formami na pečenie od 5 rokov

Popis produktu

Hravá kuchárka pre deti Chef Smoby Cup Cake v hrnčekoch s receptami a formami na pečenie je fantastická kreatívna sada pre všetkých malých cukrárov, s ktorou si sami upečú krásne torty zo skutočných surovín.  Hravá kuchárka na pečenie Cup cake farebných koláčikov je vhodná pre všetkých milovníkov sladkostí od 5 rokov. Pri výrobe i zdobení sladkých maškŕt pracujú malí cukrári a cukrárky so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát. Radosť budú mať nielen z vlastne vyrobených a ručne ozdobených tortičiek, ale následne si môžu dopriať za dobre vykonanú prácu sladkú odmenu. 

Táto kreatívna sada pre všetky šikovné a tvorivé deti obsahuje až 16 kusov doplnkov. 6 farebných hrnčekov, misku na prípravu cesta, lyžičku, naberačky, 3 násady na prístroj na zdobenie, zelený podnos, recepty a skutočné suroviny potrebné na pečenie a zdobenie Cup cakes. Pečenie koláčikov s touto kreatívnou sadou pre deti je skutočne jednoduché. Stačí pripraviť cestu z priložených surovín podľa návodu uvedeného v recepte na pečenie, vložiť na 1 minútu do mikrovlnky, ozdobiť a oslava môže začať.

Hravá kuchárka pre deti Chef Smoby Cup cake v hrnčekoch s receptami a formami na pečenie je skvelou a zábavnou hračkou z dielne renomovaného výrobcu kvalitných hračiek pre deti Smoby. Prostredníctvom hry  a napodobňovaním dospelých sa deti zoznamujú s výrobou cukrárenských sladkých pochúťok. Pri hre sa rozvíja detská fantázia a kreativita ako i jemná motorika rúk. Pri pečení skladkých Cup cake tortičiek sa deti učia vzájomne spolupracovať a komunikovať, čím sa rozvíjajú tiež jazykové a komunikačné schopnosti.

Plast na hračkách Smoby je vyrobený z kvalitných na dotyk jemných materiálov a je pre zdravie detí maximálne bezpečný. Hračky francúzskej spoločnosti Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti a kvality, a preto je Hravá kuchárka pre deti Chef Smoby Cup cake v hrnčekoch s receptami a formami na pečenie pre aktivity detí maximálne bezpečná. Doprajte radosť vašim deťom z vlastnoručne upečených a ozdobených Cup cake.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia30*7*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbapastelová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.