Smoby Portique Plus je hojdačka pre deti od 12 mesiacov so stabilnou kovovou konštrukciou, v zelenej a oranžovej farebnej kombinácii. Je to pohodlná hojdačka pre deti, ktorá má pevný masívny tvar. Detská hojdačka má ergonomicky tvarovanú a pohodlnú sedačku tak, aby dieťa ani po dlhšom sedení nebolo unavené. Bezpečnosť hojdačky je zabezpečená bezpečným sedadlom. Počas jazdy sa dieťa opiera o vysoké opierky na všetkých stranách. Hojdačka pre deti obsahuje anti UV filter a preto farby plastových častí nevyblednú dlhý čas.
Rozmery detskej hojdačky s kovovou konštrukciou sú: výška 180 cm, 164 cm šírka a 168 cm hĺbka. Plastový materiál je pevný, odolný a zároveň jemný na dotyk malých detských rúk. Jazda na detskej hojdačke je vzrušujúca pre každé dieťa a hojdanie je obľúbená činnosť od útleho detstva. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý je známy kvalitou materiálov a prepracovaným dizajnom hračiek a pomôcok pre deti všetkých vekových kategórii. Nosnosť hojdačky s pevnou kovovou konštrukciou Portique Plus je 50 kg.

| Vek | Od 12 mesiacov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | 164*168*180 cm |
| Celková výška | 180 cm |
| Rozmery balenia | 38*13*123 cm |
| Balenie | Áno |
| Nosnosť | 50 kg |
| Farba | šedá |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...