Futbalová lopta z peny Mondo 20 cm od 24 mes

Popis produktu

Mondo penová futbalová lopta je vyrobená v Taliansku a patrí medzi bezpečné hračky pre deti. S loptou sa zahrajú dievčatá aj chlapci od 2 rokov. S priemerom 20 cm patrí k štandardne veľkým detským penovým loptám. Vyberte si loptu z farieb: žlto-modrá, žlto-červená alebo žlto-čierna a farebné prevedenie napíšte do objednávky. Cena je za 1 kus. 

Tým, že je táto detská penová lopta vyrobená z kvalitnej mäkkej peny, sa výrazne znižuje riziko úrazu detí pri hre. Mäkká lopta pre deti je odolná, netreba sa báť, že sa prepichne, netreba ju dofukovať, netreba sa obávať, že niekoho vážne zraní, skrátka ideálna lopta pre hru v interiéri aj v exteriéri. Lopty z peny sú čoraz obľúbenejšou detskou hračkou aj pri vode a patria medzi obľúbené hračky k moru.

Hra s loptou deťom aktívne zaháňa nudu, zlepšuje motoriku a pestuje tímovú spoluprácu. Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek z gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské penové lopty.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodItaly
Rozmery20 cm
Note1 pcs
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.