Farma Eden Planet Smoby elektronická so šmykľavkou a zvieratkom na kolieskach 7 cm od 18 mes

Popis produktu

Smoby farma Sweet Planet je fantastická hračka so zvukmi, ktorá je vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov. Detský domček poskytuje deťom možnosti na vymýšľanie mnohých dobrodružstiev pre ich zvieratká na kolieskach. Zvieratká sa môžu zahrať na šmykľavke, kolotoči, vybrať si jedlo v kútiku na kŕmenie, pokochať sa krásnym stromčekom s ovocím, ktoré sa dá zmeniť, zavesiť sa na hojdačku alebo vyletieť z vystreľovacej plošinky. Pri prechode cez otváracie dvierka domček začne hrať melódiu. Dievčenská hračka je zdrojom ohromnej zábavy, dievčatká sa s ňou zaručenie zahrajú a veselo zabavia veľmi dlhý čas. Je ladená v oranžovo-zelených odtieňoch farieb, vydáva rôzne veselé zvuky a je vyrobená z hebkého kvalitného plastu.

Hračky so zvukmi a všelijakými funkciami, medzi ktoré patrí aj poschodový domček na hranie, sú fantastické pre najmenšie deti, pretože všestranne prispievajú k rastu a optimálnemu rozvoju detičiek. Rozvíja sa logické myslenie, pamäť, jemná aj hrubá motorika, priestorové myslenie, sluch. Ďalej sa podporuje aj rozvoj fantázie a kreativity, pretože deti si môžu od rána do večera vymýšľať s plastovou hračkou všelijaké rozprávkové či dobrodružné príbehy. V detskom domčeku Smoby sa snúbi hra a zábava so zábavným vzdelávaním najmenších detí. Deti tiež prostredníctvom detského domčeka spoznávajú farby a tvary, domček naozaj hýri farbami a jednoznačne upúta každé najmenšie dieťatko.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca úžasných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. V balení je jedno zvieratko na kolieskach.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*30*27 cm
Rozmery balenia34*13*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,41 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.