Farma s dvorom a jazerom Activity Kiddieland so svetlom a zvukom od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland farma Activity s jazerom, so zvieratkami a s farmárom je veľmi kvalitná a pevná elektronická hračka vhodná pre najmenšie deti od 18 mesiacov, s ktorou sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nová. Má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube. Stláčať rôzne tlačidlá a figúrky, vytáčať páčkami a krúžkami doprava doľava hore dolu, krútiť, posúvať, otvárať a pritom sledovať reakciu na svoj pohyb- keď hračka raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka, ukážu sa iné obrázky.

 Po stlačení niektorých postavičiek sa ozve zvuk, aký k nej patrí, ako u zvieratiek kuriatka zapípa kuriatko. Detská farma má otváracie dvierka a v nich koníka, v oknách na streche na strome zvieratká, vychádzajúce a zapadajúce slniečko, šmykľavku pre ovocie, a farmára, ktorý sa stará o celý dvor a rybník. Táto hračka určite poteší každé dieťa, aj viac detí a hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami.

Funguje na batérie 3xAA, ktoré sú súčasťou detskej hračky. Detská elektronická a didaktická hračka je vyrobená v krásnych a veselých farbách zelenej, červenej, modrej a žltej farby. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý má oblé jemné hrany a preto je pre dieťa bezpečný a zároveň jemný na dotyk. Je to úžasná interaktívna hračka pre každé dieťa, s ktorou sa dokáže hrať dlhé hodiny. Rozmery Activity farmy s dvorom, jazerom a farmárom sú 55*33*32 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery55*33*32 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.