Drevená rybárska udica Ducky Janod so striekajúcimi kačičkami od 24 mes

Popis produktu

Drevená rybárska udica so striekajúcimi kačičkami Ducky je pekná drevená hračka vhodná pre deti od 2 do 5 rokov. Plastové kačičky sú vo veselých pestrých farbách, po nabraní vody striekajú a zabavia tak každého chlapca aj dievča. Drevená udica má na konci háčik, pomocou ktorého môžu deti chytať farebné kačičky a zabaviť sa na dlhý čas. Pri hre s kačičkami sa rozvíja nielen detská motorika, ale deti skúmajú a objavujú ako veci fungujú, objavujú zákony fyziky a poznávajú svet. Set kačičiek a udice pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov. Drevená udica s kačičkami je zabalená v praktickej taške, takže hračka nezaberie veľa miesta.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená hračka Janod nadčasová, bude atraktívna a zaujímavá aj po niekoľkých rokoch. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Spoločnosť Janod produkuje kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevená rybárska udica so 6 striekajúcimi kačičkami
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 2 do 5 rokov
  • vo veselých pestrých farbách
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja detskú motoriku
  • v praktickej taške
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • krásny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery8*6,5*7 cm kačka
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.