Pracovná dielňa Mecanics Écoiffier s prilbou s 25 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier pracovná dielňa s prilbou Mecanics je nádherná hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov, ladená v modro-žltej farbe . Súčasťou tejto chlapčenskej dielne je 31 doplnkov, ktoré nesmú chýbať v dielni žiadneho malého pomocníka alebo opravára. V detskej dielni nájdete všetko, čo malý opravár potrebuje: kladivo, kľúč, skrutky, matice, kliešte a tiež detskú prilbu, pretože ochranu a bezpečnosť pri práci neberieme na ľahkú váhu. Detská dielňa so zaujímavým dizajnom je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. Jej realistické prevedenie a výbava zaručia hodiny zábavy pre malých pomocníkov, má výšku 74 cm.

Dielňa pre chlapcov je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Ďalej sa prostredníctvom detskej dielne rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré sa rady starajú o svojich milovaných a pomáhajú rodičom pri opravách v dielni alebo kdekoľvek v dome.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*31*74 cm
Celková výška74 cm
Hmotnosť1,945 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.