Pracovná dielňa Black&Decker Écoiffier 74 cm výška s 25 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Pracovná dielňa Black&Decker od francúzskeho Écoiffier je vynikajúca hračka pre všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov. Detská dielňa je vyhotovená v krásnej oranžovo-čiernej farebnej kombinácii a vďaka prepracovanému dizajnu a doplnkom zabaví malých majstrov na dlhé hodiny. Medzi 25 doplnkami nájde dieťa praktické kladivko, skrutkovač, francúzsky kľúč, kliešte, zverák, skrutky a ďalšie príslušenstvo. Dielňa pre deti je vybavená dostatkom úložného priestoru, kam sa dá odložiť pracovné náradie. Šikovní kutili sa potešia aj pracovnej helme, ktorú si dajú na hlavičku pri majstrovaní a majú tak pri hre ešte realistickejší zážitok. 

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním sa podporuje zlepšenie sústredenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Skúmajú, rozoberajú, opravujú a opäť skladajú rôzne veci, čím si rozvíjajú aj logické myslenie.

Pracovný stôl pre chlapcov má 4 stabilné nohy z kvalitného plastu s hladkým povrchom, pričom sú jeho rozmery 45*31*74 cm, celková výška je 74 cm. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý produkuje kvalitné plastové hračky pre deti. Plast na hračkách je kvalitný, hračky majú zaoblené hrany. Écoiffier pri výrobe dodržiava prísne bezpečnostné predpisy EÚ, takže sa rodičia nemusia báť o bezpečnosť svojich detí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*31*74 cm
Celková výška74 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,0 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.