Pracovná dielňa Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou, motorkou a 25 doplnkami

Popis produktu

Smoby detská pracovná dielňa Black&Decker je krásna a ideálna hračka pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú na malých kutilov. Dielnička je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a veľa vydržia. Zároveň sú však zamatovo príjemné na dotyk a šetrné k pokožke. Prevedená je v červenej a čiernej farebnej kombinácii a budí tak dojem skutočnej pracovnej pomôcky. Dielnička stojí na štyroch nohách, pričom medzi dvoma pármi je spojená konštrukciou X, takže je pevná a stabilná. Medzi týmito nožičkami sa nachádza naklonená polička na odloženie pracovné náradia, ako sú napríklad skrutky. Náradie je ergonomicky riešené tak, aby ho dieťa vedelo správne uchopiť a narábať s ním. Pracovná dielnička bola vyrobená so zreteľom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené. Je to veľmi obľúbená hračka a deti, ktoré radi opakujú po rodičoch si ju okamžite zamilujú.

Detská pracovná dielňa Black&Decker je dômyselne prepracovaná, komplexná a krásna hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý má dlhú tradíciu a je zárukou dodržania najvyšších európskych štandardov. Pracovná plocha je priestranná a malý kutil tak môže do sýtosti využiť svoju tvorivosť a vyrábať rôzne tvary. Na pravej strane pracovnej plochy je malý zverák, kde si môže malý kutil pridržať motorku, alebo iné dielka. Zverák sa nastavuje otáčaním. Motorka sa dá rozobrať a naspäť zložiť za pomoci mechanickej vŕtačky, ktorá sa jednoducho ovláda stláčaním tlačidla. Svoje miesto ma na ľavej strane stolíku v špeciálnom držiaku.

Na pravej strane sa nachádza tiež plocha prispôsobená na montovanie skrutiek. Túto plochu lemuje čierny pracovný panel, ktorý slúži na uchytenie pracovných pomôcok, ako je kladivko, kombinačky či skrutkovač. Spolu obsahuje dielnička25 doplnkov. Vďaka tejto hre si dieťa užije dlhé hodiny zábavy. Popritom si však aj zlepší jemnú motoriku, získa cit pre detail a naučí sa manuálnej zručnosti, ktoré sú v neskoršom veku veľmi dôležité. Do hry môže navyše prizvať aj kamarátov. Jeden bude pretekár na motorke a druhý jeho mechanik. Vyvinie si tak zmysel pre tímovú spoluprácu. Stolík je krásnym doplnkom do detskej izby. Jeho rozmery sú 50*26*75 cm. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*26*75 cm
Celková výška75 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,17 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.