Pracovná dielňa Black&Decker Écoiffier s 27 doplnkami oranžovo-čierna od 18 mes

Popis produktu

Detská pracovná dielňa Black&Decker je krásna a kvalitná hračka pre deti, ktoré sú tvorivé a baví ich hra na kutilov. Je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú zamatovo príjemné na dotyk. Popritom sú však veľmi odolné a veľa vydržia. Dielnička stojí na štyroch robustných nohách, ktoré sú navyše spojené spodným podlažím, ktoré slúži ako polička na odkladanie pomôcok. Je prevedený v krásnej oranžovej a čiernej farebnej kombinácii a budí tak dojem skutočnej pracovnej dielne. Doplnky sú v striebornej farbe. Dielnička bola vyrobená so zreteľom na bezpečnosť a preto sú všetky tvary zaoblené.

Na prednej strane pracovnej plochy je meter, takže malý kutil si môže všetko dôkladne zmerať predtým ako sa pustí do svojej tvorivej činnosti. Navyše sa tak priučí metrickému systému. Na pracovnej ploche sú spravené malé dierky a je prispôsobený na montovanie skrutiek, kde si môže malý kutil trénovať svoju zručnosť a cibriť si tak jemnú motoriku, ktorá sa mu v dospelosti zíde. Všetky náradia sú vytvarované tak, aby boli akurát do malej rúčky. Dieťa ich tak môže správne uchopiť a bez problémov s nimi narábať. Na pravej strane pracovnej plochy je zabudovaný malý zverák, ktorý sa dá otáčaním nastavovať. Hneď za ním je malý otvor na odloženie kladivka.

Pracovná plocha je doplnená o zvislý panel, na ktorý je možné pripevniť pracovné náradie. Výbava k dielničke je veľmi bohatá, okrem toho, že obsahuje veci ako kladivko, skrutkovač či kombinačky má ďalších 27 doplnkov. Detská pracovná dielňa prepracovaná Black&Decker je krásna a detailne prepracovaná hračka od francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý má dlhú tradíciu vo výrobe hračiek a je garanciou najvyšších európskych štandardov. Vhodná je pre chlapcov vo veku od 18 mesiacov. V prípade potreby sa dá ľahko schovať. Rozmery pracovnej dielne sú 38*25*60 cm. S touto hračkou si dieťa užije mnoho zábavy, získa manuálne zručnosti, naučí sa rozoznávať pracovné nástroje a ich využitie. Hrať sa môže aj s kamarátmi, čím si buduje sociálne cítenie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*25*60 cm
Celková výška60 cm
Rozmery balenia60*40*40 cm
Hmotnosť1,40 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.