Pracovná dielňa Autá Ice Smoby na kolieskach s autom McQueen a 25 doplnkami

Popis produktu

Smoby pracovná dielňa Cars Ice je pekná dielnička na kolieskach s motívom populárnej a tak obľúbenej rozprávky Cars (Autá). Detská dielňa je vhodná pre chlapcov od 3 rokov, prichádza v balení s 25 doplnkami. Medzi doplnkami chlapčenskej dielne nájdete pracovné náradie: vŕtačku, skrutkovač, skrutky, kliešte, rozoberateľné autíčko McQueen. Táto nádherná hračka pre chlapcov je ľahká, vďaka kolieskam sa dá pohodlne a jednoducho prenášať. Na hračke sú tri poličky vo vrchnej, strednej a spodnej časti, ktoré slúžia na uloženie pracovného náradia pre malých opravárov alebo na odloženie iných drobností dieťaťa. Celá pracovná dielňa – vozík je ladená v červeno-čiernej farbe s obrázkami z rozprávky Autá. Originálny dizajn pracovnej dielničky a skvelé vybavenie zaručia, že to bude obľúbená hračka každého malého opravára.

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto úžasná opravárska sada pre chlapcov Smoby s rozprávkovým motívom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca jedinečných a veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších opravárov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27*31*57 cm
Rozmery balenia33,5*14*53 cm
Hmotnosť2,05 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné