Dekorácia do detskej izby Sacred Totem Growth Chart Janod nalepovacia od 3 rokov

Popis produktu

Nalepovacia dekorácia Sacred Totem Growth Chart je krásna ozdoba do izby dieťaťa vhodná pre všetky deti od 3 do 10 rokov. Dekorácia pre deti má krásny indiánsky motív v modrých odtieňoch. Súčasťou dekorácie je pekný stromček, ktorý je zároveň meter na meranie výšky dieťaťa, sú na ňom zobrazené čísla od 50 do 147 cm. Celé balenie obsahuje okrem metra na meranie výšky 35 ďalších nálepiek na stenu do detskej izby. Spolu vytvárajú krásny obraz, ktorý si dieťa môže samo nalepiť a rozvíjať tak svoju jemnú motoriku. Je to nadčasová dekorácia vyrobená z kartónového materiálu, ktorá bude pekná a atraktívna aj niekoľko generácií.

Nalepovacia dekorácia pre deti s metrom je ideálna súčasť detskej izby, pôsobí upokojujúco a zároveň veľmi vkusne. Hračky a doplnky Janod majú dlhú tradíciu výroby, pričom sa využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Použité farby a laky na povrchovej úprave hračiek a dekorácií Janod sú zdravotne neškodné a bezpečné pre hru detí. Veselá dekorácia na stenu nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe kvôli svojmu jedinečnému dizajnu, veselým farbám a praktickému využitiu. Zaznamenajte si pokroky vášho dieťaťa prostredníctvom nalepovacieho metra na stenu a uchovajte si tak spomienky na ich detstvo čo najdlhšie.

Janod je výrobca jedinečných a kvalitných hračiek a dekorácií s francúzskym dizajnom, ktoré sú nielen zábavné, ale aj rozvíjajú inteligenciu detí. Jeho história siaha do roku 1970. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • dekorácia do detskej izby s metrom na meranie výšky dieťaťa
  • 35 nálepiek na stenu okrem metra
  • vhodná pre deti od 3 do 10 rokov
  • vyrobená zo zdravotne neškodných materiálov, farieb a lakov
  • vhodná na stenu do každej detskej izby
  • výška je 141 cm
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška141 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.