Spoločenská hra Familytour Janod od 3 rokov

Popis produktu

Detská spoločenská hra Familytour je pekná detská hra vhodná pre deti od 3 do 7 rokov. Hra je ideálna pre 2-4 hráčov. Obsahuje karty so 7 rodinami: Letíme, Výlet do vesmíru, Plavíme sa, Ide sa do hôr, Sme na vidieku, Čo sa skrýva pod morom, Ide vláčik. Cieľom hry je spojiť rovnaké rodiny dohromady. Každá rodina má 6 členov – starého otca, starú mamu, otca, mamu, dcéru, syna. Keď sa hráčovi podarí zhromaždiť celú rodinu, zloží karty a povie nahlas slovo rodina. Na konci hry vyhráva ten hráč, ktorému sa podarilo spojiť najviac rodín. Doprajte túto zábavnú hru svojim najmenším a zaručíte im tak nielen dni bez nudy, ale aj posilňovanie jemnej motoriky a rozvoj analytických schopností. Je to krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Uvažovaním nad ďalšími krokmi v hre sa rozvíja aj ich logické myslenie a strategické plánovanie. Tým, že deti skladajú dokopy rôzne príbehy, rozvíja sa aj ich tvorivosť, fantázia a predstavivosť. Táto detská hračka Janod je skvelým spoločníkom na dlhé cesty, aby deti zahnali nudu a zažili kopec zábavy.

Výrobca Janod sa zaoberá produkciou prvotriednych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre celú rodinu
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 3 do 7 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, logického myslenia, analytických schopností
  • v praktickom balení
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.