Čajová súprava Frozen Smoby plechová so 14 doplnkami

Popis produktu

Smoby čajová súprava Frozen je nežná dievčenská hračka z plechu na prípravu detského čajového večierka. Má krásny motív rozprávky Ľadové kráľovstvo. Dievčenská hračka spolu obsahuje 14 doplnkov: 4 šálky s podšálkami, 4 tanieriky, čajník. Dievčatká si môžu celú detskú čajovú súpravu poukladať na modernú a veľmi elegantnú tácku. Obrázky slávnych princezien Anny a Elsy určite upútajú a potešia každé najmenšie dievčatko, hračka je vhodná od 3 rokov. Hračka pre dievčatá podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti si môžu vymýšľať rôzne príbehy a dobrodružstvá spojené so stolovaním a výrobou čaju alebo si pri čajíku môžu poklebetiť so svojimi kamarátkami. Taktiež je to skvelý doplnok ku kuchynkám Smoby.

Prostredníctvom čajovej súpravy Ľadové kráľovstvo sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plechová súprava na prípravu čajového večierka Smoby.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia20*31*9 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.