Čajová súprava s koláčikmi 100% Chef Écoiffier vo vedierku s 28 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier vedierko s koláčikmi a čajovou súpravou 100% Chef je pekná plastová hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Detská súprava na stolovanie prichádza s pestrofarebnými 28 doplnkami, medzi ktoré patria 4 poháriky, tanieriky, príbory, plastové koláčiky a praktická dózička v krásnej ružovej farbe. Vedierko na hračky zaručí, že hračky už nikdy nebudú v detskej izbe robiť neporiadok. Tieto doplnky sa výborne hodia k detským kuchynkám Écoiffier, ale aj na samostatné hranie sa vašich ratolestí. Vďaka veselým farbám a realistickému prevedeniu táto hračka pre najmenších podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti si môžu vymýšľať rôzne príbehy a spôsoby stolovania pre seba a svojich najbližších.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí, sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Ďalej sa prostredníctvom detskej čajovej súpravy rozvíja aj jemná motorikapohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery19*18*21 cm
Rozmery balenia18,5*17,5*20,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,300 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.