Čajová súprava 100 % Chef Écoiffier s 25 doplnkami bodkovaná od 18 mes

Popis produktu

Detská čajová súprava 100 % Chef Écoiffier je krásna a roztomilá súprava s riadmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky alebo mamičku príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. Čajová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové a príjemné na dotyk. Použité kvalitné materiály dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a aj certifikáty kvality. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti.

S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať a servírovať pre hostí chutný čaj a občerstvenie. Rozmery detskej čajovej súpravy 100% Chef sú 29*19*20 cm. Detský čajový set je vhodný pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky. Detský čajový set 100% Chef je prevedený v zeleno-červenej farbe a doplnený o biele bodky, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo a sviežo. Čajová súprava obsahuje dokopy 25 doplnkov s riadmi a koláčikmi, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický čajový set pre deti. 

V čajovej súprave pre deti sa nachádzajú 4 bodkované šálky s uškom, malá ružová cukornička s bielym vrchnáčikom, 4 bodkované tanieriky v červenej a zelenej farbe a 4 čajové lyžičky v striebornej farbe. K detskému čajovému setu patria aj 4 zákusky ako bábovka, ružový a biely cupcake a ovocný koláčik, ktoré pri príjemnom posedení nesmú k čaju chýbať. Detské riady sú zabalené v boxe s plastovým poklopom, ktorý sa môže použiť ako tácka na servírovanie, takže vaša malá hostiteľka môže pohodlne a jednoducho servírovať svojim hosťom občerstvenie. Čajová súprava je ideálny doplnok k detskej kuchynke alebo k servírovaciemu vozíku, s ktorou sa vaše dieťatko môže naučiť základným pravidlám vítania hostí a pohostinnosti. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery29*19*20 cm
Rozmery balenia60*40*40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,47 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.