Čajová súprava Cheef Cook Écoiffier veľká s 34 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská čajová súprava Cheef Cook je krásna, roztomilá a moderná súprava s riadikmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. Čajová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové a príjemné na dotyk. Použité kvalitné materiály dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a aj certifikáty kvality. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti.

S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať hostí a aký riad používať pri stolovaní a servírovaní. Rozmery detskej čajovej súpravy Cheef Cook sú 28,5*19*8,5 cm. Detský čajový set je vhodný pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky. Detský čajový set Cheef Cook je prevedený v zelenej, červenej a striebornej farbe, vďaka ktorým pôsobí veľmi elegantne. Čajová súprava obsahuje dokopy 34 doplnkov, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie. Detské riadiky sú veľmi kvalitné a moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov.

V čajovej súprave pre deti sa nachádzajú 4 zelené hrnčeky s podšálkou, 4 zelené štvorcové taniere, 4 červené poháriky, sada strieborných príborov tvorená vidličkami, nožíkom a čajovými lyžičkami, moderný červený čajník so zelenou cukorničkou, biela šálka na smotanu a zelený hrniec s pokrievkou. Všetky riadiky sú pekne uložené na veľkej striebornej tácke obdĺžnikového tvaru, takže vaša malá hostiteľka môže pohodlne a jednoducho servírovať svojim hosťom občerstvenie. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický a čajový set pre deti. Čajová súprava je ideálny doplnok k detskej kuchynke alebo k servírovaciemu vozíku. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery28,5*19*8,5cm
Rozmery balenia60*40*25 cm
Hmotnosť0,40 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.