Čajová sada Bubble Cook Écoiffier s 18 doplnkami

Popis produktu

Écoiffier detská čajová súprava Bubble Cook je krásna a elegantná súprava s riadikmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. Čajová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové a príjemné na dotyk. Použité kvalitné materiály dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a aj certifikáty kvality. 

Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať a servírovať pre hostí chutný čaj. Detský čajový set Bubble Cook je ladený v troch krásnych farbách, a to v romantickej ružovej, sviežej oranžovej a hravej zelenej farby. Čajová súprava obsahuje dokopy 18 kusov doplnkov, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie. 

V čajovej súprave pre deti môžeme nájsť 4 krásne šáločky s uškom v ružovej farbe, moderný a veľký oranžový čajník, malá oranžová cukornička s fialovým vrchnáčikom a 4 čajové lyžičky v oranžovej farbe. Všetky riadiky sú uložené na veľkej zelenej tácke s dvoma uškami po stranách, takže vaša malá hostiteľka môže pohodlne a jednoducho servírovať a obsluhovať hostí. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický čajový set pre deti. Čajový set je ideálny doplnok k detskej kuchynke alebo k servírovaciemu vozíku. Detská čajová sada je vhodná pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky. Rozmery čajového setu pre deti sú 29*29*9 cm.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodFrancúzsko
Rozmery29*29*9 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.