Conector Junior Peppa Pig Educa 40 kariet a 200 otázok s inteligentným perom

Popis produktu

Detská spoločenská hra Conector Junior Peppa Pig je skvelá hra pre deti od 3 rokov, ktorá je inšpirovaná obľúbeným motívom veselého prasiatka Peppa Pig.  Súčasťou tejto hry je 40 kariet a 200 otázok, s ktorými sa deti naučia veľa nových vecí. Podstata hry Conector spočíva v rozvoji logického myslenia cez jednoduché spájanie obrázkov. Deti spájajú jednotlivé otázky s odpoveďami na hracej doske. Spoločenská hra Conector je zdrojom skvelej zábavy a hravého učenia sa pre deti, preto by nemala chýbať v rukách každého zvedavého a šikovného dieťaťa.

Inteligentné pero má LED svetlo, ktoré sa rozsvieti na zeleno, keď je odpoveď správna a na červeno, keď dieťa vyznačí nesprávnu odpoveď. Táto spoločenská hra stimuluje v najmenších deťoch túžbu učiť sa nové veci. Má moderný a nadčasový dizajn, ktorý očarí rovnako chlapčekov a dievčatká. Rozmery tejto kompaktnej spoločenskej hry sú 24*24*5 cm, teda deti si ju ľahko zbalia na výlet či dovolenku a môžu sa s ňou zahrať kdekoľvek. Obsahuje základné prvky na vzdelávanie: tvary, farby, čísla, logiku, spájanie.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Špecializuje sa najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier pre deti. Hračky Educa spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, preto sú pre hry vašich detí bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych náučných hier a puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. Hračky Educa zaručia skvelú zábavu pre celú rodinu

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné