Drevené čísla a znaky Numbers Eichhorn 23 dielov od 12 mes

Popis produktu

Drevené čísla a znaky Numbers od nemeckej značky Eichhorn predstavujú skvelú didaktickú hračku pre chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Bohatá 23-dielna sada číslic a znakov je vyrobená z prvotriedneho dreva s hladkým povrchom, ich sýte a pestré farby zaujmú každé dieťa. Spolu s nimi získajú základy matematiky, spoznávajú nové čísla a matematické znaky. Hravou formou si precvičujú jemnú motoriku, učia sa vkladať čísla a znaky na správne miesta na drevenú základňu, takisto sa učia rozlišovať nové farby a tvary. 

Didaktické hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Drevené čísla a znaky v sýtych farbách pomôžu deťom s prvými matematickými úlohami, zároveň si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevené čísla a znaky
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery29,5*29,5 cm
Hmotnosť678 g
Dieliky puzzle23
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.