Chodítko so zvukom a svetlom Minnie Mouse&Friends Activity Walker Kiddieland od 9 mesiacov

Popis produktu

Chodítko s motívom Minnie je určené pre najmenšie deti od 9 do 36 mesiacov. Je to vynikajúca motorická pomôcka pre deti s množstvom funkcií a so svetelnými a zvukovými efektmi, ktorá pomáhajú pri prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostúpeniu kolies je chodítko pre deti stabilné a poskytuje dostatočnú oporu. Rukoväť chodítka je v ideálnej výške pre malé dieťa a aj keď sa neudrží rúčkami, vie sa pohodlne oprieť a nespadne. Krásne melódie, zvuky a svetlá na chodítku zaujmú deti na prvý pohľad, budú si rozvíjať svoju predstavivosť a fantáziu.

Detské chodítko má oválny tvar, a preto je pre dieťa bezpečné. Detské chodítko je bielej farby, ktorá je krásne skombinovaná s farebnou postavičkou Minnie, takže sa hodí najmä pre dievčatká, ktorým poslúži aj ako didaktická hračka. Na prednej strane sú rôzne tlačidlá, otáčajúce sa valce, ktoré bude dieťa skúmať a hravým spôsobom tak bude rozoznávať nové farby a tvary. Súčasťou balenia sú aj batérie 3 xAA.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné chodítko
  • dizajn Disney rozprávky Minnie
  • elektronické funkcie - batérie súčasťou balenia
  • všestranne rozvíja dieťa
  • pre deti už od 9 mesiacov
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 9 mesiacov
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 3 x AA/LR6 included
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné