Chodítko a kočík s autosedačkou MiniKiss 3v1 Smoby s brzdou a bezpečnostným pásom od 12 mes

Popis produktu

Chodítko a kočík s autosedačkou 3v1 zo série MiniKiss od francúzskeho výrobcu Smoby je vhodné pre všetky dievčatká a ich bábiky od 12 mesiacov. Multifunkčná hračka v krásnych ružových odtieňoch pomáha deťom s prvými krokmi ako chodítko. Opierajú sa oň, naberajú sebavedomie a ľahko si osvojujú správne pohyby. Vďaka tlačidlám na kolieskach s funkciou brzdenia je zaručená ich bezpečnosť. Chodítko slúži aj ako kočík, do ktorého je možné uložiť bábiku v 2 polohách - vďaka otočnému sedadlu bábika sedí v smere jazdy alebo tvárou k dieťaťu. Dieťa sa učí chodiť a zároveň sa stará a zabáva so svojou bábiku.

Kočík pre bábiky je vyhotovený z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk. Ochranný pás zabráni vypadnutiu bábiku zo sedadla. Ergonomická rukoväť je plne prispôsobená pre malé detské rúčky. Odnímateľné sedadlo poslúži deťom ako praktická autosedačka, ktorá sa ľahko prenáša, môžu si ju zobrať spolu s bábikou na návštevy a výlety. Výška hračky je 47 cm a jej celkové rozmery sú 50*45*47 cm. Bábika nie je súčasťou balenia.

Hru s bábikami obľubuje veľa detí a najmä malé malé dievčatká. Opaterou o bábiky sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých a preto sú doplnky pre bábiky veľmi potrebné. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*45*47 cm
Rozmery balenia49*15*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné