Kadernícka česacia hlava Hairdressing Head Corolle s krásne jemnými voňavými vláskami a 20 doplnkami od 3 rokov

Popis produktu

Kadernícka česacia hlava Hairdressing Head z dielne francúzskej značky Corolle premení vaše deti na kaderníčky a kaderníkov, ktorí budú čoskoro vytvárať prekrásne účesy celej rodine. Kadernícka hlava na česanie s dlhými blond vlasmi deťom pomôže zvládnuť základné účesy na bežný deň, ale aj komplikované účesy na špeciálne príležitosti. Deti majú k dispozícii až 20 prekrásnych doplnkov, bez ktorých sa práca kaderníka nezaobíde. Súčasťou malého kaderníckeho salóna s hlavou na česanie je hrebeň, kefa a najrôznejšie gumičky do vlasov, štipce a sponky v bielej a ružovej farbe.

Česacia hlava Corolle vďaka prvotriednemu spracovaniu vyzerá veľmi prirodzene a o úžasný zážitok počas hry sa postarajú aj kvalitné, husté vlasy s objemom v blond farbe. Tie môže dieťatko česaťzapletať a vytvárať najrôznejšie copíky, vkroče a účesy podľa vlastnej fantázie a môže predstierať, že je kaderníčka. Originálna hlava na česanie vhodná pre deti od 3 rokov je prispôsobená veku detí po všetkých stránkach. Prostredníctvom hry s touto jedinečnou hračkou sa deti približujú svetu dospelých, rozvíjajú svoju fantáziu a kreativitu. Prvotriedne materiály Corolle príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • kadernícka hlava na česanie
  • dlhé blond vlasy
  • 20 doplnkov
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška27 cm
Rozmery balenia19*39*32 cm
Hmotnosť1,3 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.