Čelenka Braid Headbands Ma Corolle hnedá pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Nádherná čelenka Braid Headbands pre bábiku Ma Corolle z dielne francúzskej značky Corolle posunie hru vášho dieťatka na vyššiu úroveň! Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme výnimočnou čelenkou, ktorá pripomína zapletený vrkoč a perfektne sadne bábikám Ma Corolle s hnedými vlasmi. S touto čelenkou vytvoria deti bábike účes ako od kaderníka. Realistická čelenka je ako stvorená pre bábiku s veľkosťou 36 cm a perfektne doplní každý outfit, ktorý vaše deti bábike Corolle vyberú.

S originálnou čelenkou Braid Headbands v hnedej farbe môžu deti svoju bábiku česať kedykoľvek sa im zachce. Dokonale prepracované detaily tohto doplnku pre bábiku a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • hnedá čelenka v tvare vrkoča
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • cena za 1 ks
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery1*13*17 cm
Hmotnosť0,03 kg
Farbahnedá
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.