Čajová súprava Princezné Tin Tea Set Smoby

z plechu 14-dielna

Doprava zadarmo nad 39€
Výrobca: Smoby Kategória: Riadíky a doplnky kuchynky Kód: SM310570
33,49 €
23,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Detské čajové súpravy sa tešia čoraz väčšej popularite. Čajová súprava Tin Tea Set je vyrobená z kvalitného plechu s motívom Princezné Disney a prichádza rovno z dielne renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Čajová súprava poteší každé malé dievčatko od 3 rokov. V čajovej súprave v ružovo-bielom vyhotovení s modrými detailmi si dieťa nájde sadu 14 doplnkov: 4 šálky s podšálkami, 4 tanieriky, čajník a tácku. Hračka je výborným doplnkom ku kuchynkám Smoby a zároveň podnecuje detskú fantáziu a kreativitu v spojení s rozprávkovým motívom Princezné.

Krásne ružové vyhotovenie, spolu s veselými obrázkami Princezné, zaručí, že čajová súprava bude skvelý doplnok do každej dievčenskej izby. Dievčatká sa naučia správne podávať a servírovať čaj, budú sa cítiť dospelejšie a zodpovednejšie. Nielenže sa výborne zabavia, ale aj sa u nich bude rozvíjať tvorivosť, kreativita a fantázia. Čajová súprava pre deti je vhodná aj na prípravu čajového večierka pre kamarátov alebo súrodencov. Rozmery súpravy sú 25*16*8 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality a originálneho dizajnu.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*16*7 cm
Rozmery balenia20*31*9 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,3 kg
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...