Porcelánová čajová súprava Ľadové Kráľovstvo Frozen Disney Smoby s čajníkom šálkami a tanierikmi 12 dielov

Popis produktu

Potešte svoje dieťa krásnou porcelánovou čajovou súpravou Frozen od francúzskeho výrobcu Smoby, s ktorou si spolu so súrodencami či kamarátmi pripravia čajové posedenie. Detský porcelánový set je vyzdobený nádhernými obrázkami z animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo, ktorú poznajú deti po celom svete. Štýlový biely porcelán pôsobí elegantným dojmom, má hrubé steny, vyznačuje sa vysokou kvalitou a odolnosťou. 12-dielna sada obsahuje čajník, 4 tanieriky, 4 šálky a nádobku na cukor. Tanieriky sú vyzdobené aj farebným vzorom jesenného lístia, ktoré si obľúbia deti na prvý pohľad.

Porcelánový set Frozen využijú vaši najmenší pri oslavách narodenín, piknikoch a posedeniach. Sada na čaj o piatej je vyrobená z najkvalitnejšieho porcelánu. Princezné Anna a Elza v kombinácii s očarujúcim farebným vzorom na čajovej súprave rozvíjajú fantáziu a predstavivosť, spolu s kamarátmi a súrodencami si môžu deti vymýšľať rôzne veselé príbehy. Pri popíjaní čaju si cibria komunikačné schopnosti, pri manipulácii s čajníkom si precvičujú jemnú motoriku. Hrou na hostiteľov napodobňujú svojich rodičov, učia sa zásadám správneho stolovania, ako servírovať čaj a obsluhovať hostí. Čajová sada je aj vhodným doplnkom k detským kuchynkám a obchodíkom, deti budú mať pri hre realistickejší zážitok.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,45 kg
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné